Get Adobe Flash player

Muhu Noortekeskus

Get Adobe Flash player

Muhu Noortekeskus (ANK) on avatud noortekeskuse põhimõttel tegutsev vaba aja veetmise koht, kuhu on oodatud kõik noored vanuses 7-26.aastat, kes austavad ja peavad kinni meie maja reeglitest.

Noortekeskus asub Liiva külas madalas rohekas-sinakat värvi majas. Samas majas on veel lasteaed, raamatukogu ja Muhu valla maa-amet. Noortekeskuse vahetus läheduses on noortele olulised majad – spordihoone ja kool.

Muhumaad tutvustatakse turistidele lausega: “Saar, kus aeg puhkab!” Küllap see peab ikka paika ka! Noortekeskuses leiab igaüks endale kindlasti meelepärast tegevust. Noortekas saab vabal ajal tegeleda järgmiste tegevustega:

* Mängida piljardit
* Surfata internetis
* Lugeda raamatuid ja ajakirju
* Mängida õhuhokit
* Osaleda ringide (stuudio MSN, motoring, trummiring, raadio) töös
* Osaleda projektides
* Chillida koos sõpradega
* Mängida erinevaid lauamänge
* Rentida ruume sünnipäevade jm korraldamiseks
* Mängida lauajalgpalli ja -jäähokit
* Vaadata televiisorit, DVD-sid, mängida PlayStationi ja WIIga
* Küpsetada ja keeta
* Kasutada fotokaid ja videokaamerat
* Taguda trumme
* Laenutada VARAAIDA vara
* Õppida ja vajadusel paluda abi koolitöödes
* Joonistada, kleepida, värvida jne jne

Loomulikult ei piirdu noortekeskuse tegevus vaid majasiseste toimetamistega. Kui vähegi võimalik, teeme toredaid ekskursioone, matku, käime ratsutamas, külastame teisi noortekeskusi jne jne. Noortepoolsed head ideed ja ettevõtmised on alati teretulnud!
Noortekeskus on tegutsenud alates 1.juunist 2005.a. 2007.a astusime Eesti Avatud Noortekeskuste Ühenduse (EANK) ja 2008.a Eesti Noorsootöötajate Ühenduse (ENÜ) liikmeks. Alates 2008. aastast on Muhu ANK ka VARAAIT. Oma silm on kuningas! – tule ja vaata aga ise mida huvitavat siin teha saab!

Noorteka veebikodu:
http://noortekas.muhu.ee/ (kliki roosale nupule!)

2011.aasta veebruarist on noortekeskuses tegutsemas netiraadio Muhu Raadio. Proovime oma saadetega eetris olla ca 4 korda kuus. Raadio edastab põhiliselt noortebändide muusikat, noorteuudiseid, ka kohalikke Muhu uudiseid jne. Lähemalt saate raadiotiimi ja nende tegemistega tutvuda raadio blogis:
muhuraadio.blogspot.com

Get Adobe Flash player