Get Adobe Flash player

Kuremaa Avatud Noortekeskus

Get Adobe Flash player

Kuremaa ANK’is saab: mängida koroonat, piljardit, erinevaid lauamänge, arvutimänge.. vaadata elioni digi-tv’d ja noorte päralt on kokku 3 arvutit koos printimise võimalusega. Lisaks sisukas köök, tee oma vabal soovil küpsetisi… Muide, dušsiruum on ka ja WC võib olla suurem kui sinu magamistuba :P

Meil on heal tasemel heli- ja valgustehnika, seetõttu on siin noortepeod ja kohtumisõhtute korraldamised üheks traditsioonilseks tegevuseks. Lisaks võimalus korraldada mugavaid filmiõhtuid ja patja nutta….

Kui padjad ära määrid, siis on võimalik neile ka uus kate peale õmmelda, masin täiesti toimiv ja olemas.
Ruutmeetrites on siin ruumi ca 120 ja maja taga on kena suur muruväljak (mõistagi siis, kui lumi ära sulab).

Keskuses viibinud noorte rekord saavutati 18. veebruaril kui siin viibis ja ööbis 67 noort. Sellel ja järgmisel päeval toimus siin Eesti 4H Jõgevamaa piirkonna sõbrapäeva laager.

Siinne tõmbenumber ei ole mitte ainult meie noortekeskus, Vooremaa loodus on juba omaette teema. Kuid Kuremaal on veel paljugi muud lisaks: ujula koos spordisaaliga, mõisahoonete kompleks, vana mõisapark, tegus alevikuelu, supelrand koos rannahoonega (Janar’i võite suvel sealt leida!) Väga ärge uppuge, kes teab, kuna tal kohvipaus on! :D

Muidugi ei saa mainimata jätta veel imekaunist veskit ja valgustatud terviseradasid.

Tule külla ja me näitame, miks just siin tasub elada! Muidu Kuremaad ei tea, siis Jõgevatreffil on ehk paljud käinud!

Keskuse tegemistest pildid: http://fotod.kuremaa.eu
Kuremaa ANK blogi: http://kuremaaank.blogspot.com

Kuremaa noorteka veebikas ja kogu siinset elu kajastav leht: www.kuremaa.eu (kõrvalt menüüst noortekeskus välja otsida ja seal ka kõik alalingid nähtavad!)

Kuremaa ootab meelsasti koostööpartnereid ja aktiivseid küllakutseid/tulekuid!

Kuremaa on Vooremaa pärl ja Kuremaa ANK on Tegusalt Tegijaks!

Get Adobe Flash player