Get Adobe Flash player

Maidla Noortekeskus

Get Adobe Flash player

Maidla Noortekeskus asub väikeses Maidla vallas Virumaa südames. Meid külastab päevas kuni 40 noort, nii meilt kui mujalt. Kõige populaarsemaks vabaajaveetmise viisiks on kujunenud tantsumatt ja piljard, samuti leidub ka palju arvutihuvilisi. Kaks korda nädalas toimuvad keraamikatunnid. Vabatahtlikuga Austriast saavad lapsed meisterdada huvitavaid asju ning kord nädalas on võimalik käia saksa keelt õppimas ning muidugi seda ka igapäevaselt noortekeskuses praktiseerida. Lisaks usinale Marinale, kes on tulnud Austriast, töötab hetkel meie noortekeskuses ka portugaallane João, kes tuli Maidlasse esmakordselt 2009 aasta septembris. Nüüdseks on tal palju sõpru Eestist ja Maidlast ning peale 9 kuud vabatahtlikku teenistust, otsustas ta siia tööle jääda.

Enne jõule tähistasime oma esimest sünnipäeva, kuid tegusad on Maidla noored alati olnud. Meie noortekeskuses on võimalik mängida õhuhokit, lugeda ajakirju ja raamatuid (tänu Marinale on meil oma miniraamatukogu), vaadata filme, mängida lauamänge, joonistada, meisterdada ja palju muud.

Juba teist hooaega toimub Maidlas mälumänguturniir, mis on lausa nii populaarne, et osalejateks pole mitte ainult Maidla ja Kiviõli noored vaid on ka võistkondi Mäetaguselt ja Lüganuselt.

Meie tegemistega saate tutvuda ka meie Facebook lehel.

Get Adobe Flash player